XXXII. Gastroden ve Velkém Meziříčí

Zobrazeno: 1282


13. května 2009 se naše třída H1 společně s dalšími žáky školy vydala do Hotelové školy Světlá a Obchodní akademie Velké Meziříčí na 32. ročník Gastrodne, především proto, že jsme jeli povzbuzovat kluky z naší třídy (Martina Cimfla, Vladimíra Macha, Tomáše Křesťana), kteří reprezentovali školu v soutěži Běh číšníků.

 Kluci vybojovali nádherné 4. místo.

 Na Gastrodnu byla mimo jiné přehlídka gastronomických dovedností žáků školy, a to jak cukrářských výrobků, tak i výrobků ze studené kuchyně.

 Součástí programu byla i módní přehlídka, na které předváděli žáci velmezské školy svatební šaty a obleky. Dále pak následovala různá barmanská vystoupení a soutěže. Po celé budově byla různá stanoviště, kde se mohlo v klidu posedět.

 Asi hlavním překvapením programu byla návštěva herečky a moderátorky Báry Štěpánové, která byla ochotna zodpovědět otázky, vyfotografovat se a podepsat zájemcům fotky, které si přivezla s sebou.

 Když se blížila 13. hodina, ačkoli se nám moc nechtělo, museli jsme jet zpět do Havlíčkova Brodu. Celá exkurze se nám moc líbila a posbírali jsme spoustu nových zkušeností.

 

 
.....
..

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  
 
     

Nebuďte průměrní,
přidejte se mezi elitu...

chev