Výsledky 2. ročníku "S Vysočinou do Evropy"

Zobrazeno: 1238

Dne 4. února 2011 skončila průběžná část 2. ročníku soutěže "S Vysočinou do Evropy", která se skládala celkem z 5 kol a zapojilo se do ní více jak 290 žáků ze všech středních škol kraje Vysočina. Z naší školy se do soutěže oficiálně přihlásilo 13 studentů,  na soutěžní otázky však odpovídalo jen 9 soutěžících, přičemž 7 z nich se objevilo i v konečné výsledkové listině.  Do krajského kola soutěže postoupilo 30 nejlepších studentů s bodovým ziskem vyšším než  90 bodů. Pořadí zúčastněných žáků, kteří se umístili na nepostupových místech je v následujícím souboru:

 

 

Do krajského kola tak postoupilo 30 nejúspěšnějších řešitelů z průběžné části soutěže. Finále se uskuteční ve středu 9. března 2011 v prostorách Krajského úřadu kraje Vysočina a bude stejně jako vloni dvoukolové.  V prvním kole budou soutěžící odpovídat na 20 otázek  z  místopisu kraje Vysočina. Otázky budou zadány  v anglickém jazyce. Do závěrečného užšího finále postoupí 10 nejúspěšnějších řešitelů z kola prvního. Zde soutěžící předvedenou prezentaci připravenou v PowerPointu na téma „Kraj Vysočina“, ve které představí poutavým a originálním způsobem život na Vysočině. Elektronická prezentace i doprovodný komentář budou opět v anglickém jazyce.

Do krajského kola se z naší školy jako jediná probojovala opět  Ivana Lakušová ze třídy E2., která tak zopakovala svůj velký úspěch z loňského prvního ročníku této soutěže. Vedení školy jí k dosaženému úspěchu upřímně blahopřeje a přeje hodně štěstí i v kole krajském. 

 

Mgr. Karel Sedlák
zástupce ředitele


  

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  
 
     

Nebuďte průměrní,
přidejte se mezi elitu...

chev