Trochu adrenalinu neuškodí...

Zobrazeno: 1362

Po dlouhých dohadech se konečně naše třída domluvila, kam jet na školní výlet. Vyhrál to nápad zajet si do Bystřice nad Pernštejnem na paintball a do lanového centra.

A proto jsme se dne 22. května 2010 sešli už v nekřesťanských 5:45 hodin na vlakovém nádraží v Havlíčkově Brodě. A již toto byl pro některé jedince problém. Po nastoupení do vlaku jsme se vydali na 90 minut dlouhou cestu, kterou jsme si zpříjemňovali poslechem hudby či dospáváním. V 7:30 jsme dorazili na nádraží do Bystřice nad Pernštejnem, kde na nás čekal odvoz až k paintballovému hřišti. Zde jsme se převlékli do ochranného oděvu, vyfasovali zbraně, kuličky, rozdělili se do skupin a šlo se na věc! Hráli jsme asi 3 hodiny, a kdo už byl vyřazen, svačil buřty, které jsme si opékali na ohništi.


Pěšky jsme zdolali trasu dlouhou přibližně 3 km na naše další stanoviště, což bylo lanové centrum. Tohoto zážitku se zúčastnila pouhá polovina třídy, druhá se šla občerstvit do nedaleké restaurace, či dostala rozchod do města. Lanové centrum byl opravdu zážitek na celý život.


Plní emocí jsme vyrazili opět na tříkilometrovou trasu na vlakovou zastávku, kde jsme všichni unaveni posedali na lavičky a chvíli si počkali na náš vlak. Zpáteční vlak ani nevykolejil, ani neměl zpoždění a my byli v krásných 17:00 opět doma v Brodě. Výlet byl zajisté velkým zážitkem a my za jeho organizaci děkujeme naší paní učitelce třídní -  Ing. Lajnerové.Spokojení žáci třídy H2.

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  
 
     

Nebuďte průměrní,
přidejte se mezi elitu...

chev