Talentovka 8.12.2004

Zobrazeno: 1229

Uspořádali jsme ji proto, abychom popularizovali dovednost ovládat klávesnici počítače desetiprstovou hmatovou metodou. Ta se totiž stala základním předpokladem k tomu, aby uživatel dokázal na PC pracovat rychle a efektivně. Letos pořádáme 2. ročník této soutěže a Vaše žáky srdečně zveme k účasti v ní.
Mohou se zúčastnit i žáci, kteří na klávesnici psát neumí, a dokonce i ti, kteří nemají žádné zkušenosti s PC. Program je totiž připraven i pro úplné začátečníky. Jde pouze o to, aby si děti desetiprstovou metodu vyzkoušely a soutěž je motivovala ke zvládnutí této praktické dovednosti.
Opět se nám podařilo na soutěži zajistit účast autora programu pana Jaroslava Zaviačiče a pětinásobné mistryně světa v psaní na klávesnici PC Ing. Heleny Matouškové, která v exhibičním vystoupení předvede účastníkům soutěže svoje umění. Loni žákům a učitelům ukázala výkon z kategorie snů – více než 1000 úhozů za minutu.
Součástí programu bude také předvedení dovedností žáků učebních oborů školy. Účastníci soutěže uvidí ukázky barmanského umění, slavnostní tabule, studené kuchyně, cukrářských a pekařských výrobků a vlastnoručně vyrobených oděvů. Připravené speciality budou k dispozici účastníkům soutěže i jejich doprovodu jako občerstvení.
Nejlepší žáci soutěže TALENTOVKA budou odměněni drobnými cenami.

Těšíme se na účast Vašich žáků i učitelů.

Mgr. Jiří Forman Ing. Hana Kopicová ředitel školy organizátorka soutěže

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  
 
     

Nebuďte průměrní,
přidejte se mezi elitu...

chev