Talentovka 2008

Zobrazeno: 1246SOUTĚŽ PRO POBAVENÍ A POROVNÁNÍ

TALENTU ŽÁKŮ ZÁKLADNÍCH ŠKOL

V PSANÍ NA POČÍTAČI

VŠEMI DESETI PRSTY


PSÁT BUDEME V PROGRAMU ZAVIAČIČ.

SOUTĚŽ JE I PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY.

POKUD CHCETE ZKUSIT SVÉ ŠTĚSTÍ, NAVŠTIVTE NÁS NA OBCHODNÍ AKADEMII A HOTELOVÉ ŠKOLE V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ - PRACOVIŠTĚ U TROJICE

dne 12. listopadu 2008 v 9:00 hodin

Pro zpestření a motivaci uvidíte devítinásobnou mistryni světa v psaní na počítačové klávesnici

HELENU MATOUŠKOVOU


Ke stažení:  Příhláška do soutěže ve formátu *.rtf

Letos pořádáme již 6. ročník této oblíbené soutěže pro žáky ZŠ v psaní na počítačové klávesnici – TALENTOVKA 2008. Soutěží se snažíme zpopularizovat dovednost ovládání klávesnice PC desetiprstovou hmatovou metodou. Ta je základním předpokladem k tomu, aby uživatel dokázal na PC pracovat rychle a efektivně. A žádoucí je začít s nácvikem již na základní škole.

Mohou se zúčastnit i žáci, kteří na klávesnici psát neumí, a dokonce i ti, kteří nemají příliš zkušeností s prací na  PC. Program je totiž připraven i pro úplné začátečníky. Jde nám o to, aby si děti desetiprstovou metodu vyzkoušely a soutěž je motivovala ke zvládnutí této praktické dovednosti.

I letos se nám podařilo na soutěž zajistit účast autora programu pana Jaroslava Zaviačiče, který je prezidentem mezinárodní organizace INTERSTENO (po 44 letech je to teprve druhý Čech v této funkci), a devítinásobné mistryně světa v psaní na klávesnici PC Ing. Heleny Matouškové, která v exhibičním vystoupení předvede účastníkům soutěže svoje umění. Loni žákům a učitelům předvedla výkon z kategorie snů – více než 1000 úhozů za minutu.

Pro soutěžící i jejich pedagogický doprovod bude připraveno malé občerstvení. Nejlepší žáci soutěže TALENTOVKA budou odměněni diplomy a drobnými cenami.

Vyplněnou přihlášku zašlete na adresu naší školy do 3. listopadu letošního roku. Přihlášku lze zaslat rovněž v elektronické podobě (je ke stažení zde, ve formátu .rtf), na e-mailovou adresu kopicova@oahshb.cz.
Na tuto adresu lze směřovat také veškeré dotazy k soutěži, případně můžete volat na tel. č. 569 433 581.Program soutěže:

  • 09.00-09.30: prezence – uložení věcí do šaten – pracoviště U Trojice
  • 09.30-09.45: slavnostní zahájení – učebna 4. A
  • 09.45-10.00: příprava na soutěž – učebny UK1, UK2, UOP
  • 10.00-10.30: půlhodinová soutěž v ovládání klávesnice PC, pedagogický doprovod sleduje průběh soutěže na dataprojektoru v učebně 1.B za přítomnosti Ing.Matouškové a J. Zaviačiče
  • 10.30-11:00: exhibiční vystoupení Ing. Matouškové pro soutěžící žáky ZŠ
  • 11:00-11:30: přestávka pro soutěžící, občerstvení soutěžících i pedagogického doprovodu
  • 11:30-12:00: slavnostní vyhlášení výsledků, předání diplomů, věcných cen a sladkých odměn nejlepším žákům


Těšíme se na Vaši účast .

Ing. Hana Kopicová organizátorka soutěže

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  
 
     

Nebuďte průměrní,
přidejte se mezi elitu...

chev