Stravování

Zobrazeno: 5507

Jídelníček:
 
 
Stravování ve škole
 

Jídelna Bratříků K zajištění stravovacích služeb využívá 2 školní kuchyně (Bratříků, Kyjovská) a 2 školní jídelny (Bratříků, Kyjovská).

Školní kuchyň Bratříků připravuje snídaně, obědy a večeře, školní kuchyň Kyjovská vaří v současné době pouze obědy. Od 1. 9. 2006 probíhá ve školních kuchyních a jídelnách odborný výcvik žáků oborů vzdělání s výučním listem Kuchař a Číšník – servírka. Díky změnám v organizaci přípravy jídel se podařilo zvýšit počet připravovaných druhů jídel v době oběda na tři. V jídelně Bratříků jsou strávníci v době oběda trvale obsluhováni budoucími číšníky a servírkami, v jídelně Kyjovská probíhá obsluha zatím nepravidelně.

Kvalita jídel i kultura stravování je díky vysoké profesionalitě zaměstnankyň kuchyní, včlenění odborného výcviku žáků do stravovacích služeb i estetickému prostředí všech tří jídelen na velmi dobré úrovni. Vzhledem k zaměření školy mj. na gastronomické obory vzdělání bude úroveň stravovacích služeb i nadále jednou z priorit školy.

 

Jídelna U Trojice

 Informace o možnosti stravování v některé z našich jídelen Vám poskytne vedoucí školní jídelny Dana Čechová (tel. 731 573 185).

Aktuální ceny jídel:

   Školní stravování   Pro cizí strávníky 
Snídaně 15,- 38,-
Oběd 24,- 58,-
Večeře 22,- 52,-
Druhá večeře
(v případě zájmu
od 1.10.2008)
7,- -


Obědem se rozumí polévka, hlavní jídlo, nápoj, příp. dezert.

Cena za celodenní stravování pro žáky ubytované na domově mládeže činí 61,- Kč. (Pokud bude od 1.10.2008 poskytována 2. večeře, bude cena zvýšena na 68,- Kč.

Ceny zde uvedené jsou v Kč včetně DPH. V Havlíčkově Brodě 20. srpna 2008

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  
 
     

Nebuďte průměrní,
přidejte se mezi elitu...

chev