Soutěžili jsme na "Gastru"

Zobrazeno: 1331

Děvčata Petra Marková a Markéta Sošková ze třídy N1. se zúčastnila soutěže v oblasti cukrářské modelace. Jejich   "Slon" byl skutečně moc pěkný a dívky za něj byly oceněny bronzovou medailí. 
V soutěži vyřezávání ovoce, zeleniny a melounů uspěli se svojí kompozicí s názvem "Letní zahrada" studenti  Ondřej Svíčka a Ondřej Laška z téže třídy nástavbového studia a získali také bronzovou medaili. Na soutěž se chlapci připravovali v předstihu celý měsíc (kreslení návrhů, dekorace, výběr barev, způsob a druhy vyřezávání,...), na vyhotovení vlastní kompozice pracovali intenzívně 3 dny a některé křehké komponenty vytvořili až poslední noc před soutěží.


Oba Ondrové navíc uspěli i v soutěži ve vyřezávání na čas. Ve stanoveném časovém limitu 2 hodiny a 30 minut  dosáhli oba shodného bodového ohodnocení, které znamenalo opět bronzové umístění.


Všichni 4 soutěžící z prvního ročníku nástavbového studia zasluhují velikou pochvalu za jejich vynaložené úsilí a výbornou propagaci školy na veřejnosti.Mgr. Věra Sobotová, přímá účastnice soutěže

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  
 
     

Nebuďte průměrní,
přidejte se mezi elitu...

chev