Podzimní gastronomické akce

Zobrazeno: 1500

Hned v prvních měsících letošního školního roku připravili žáci gastronomických oborů naší školy několik rautů a společenských setkání. V souvislosti s otevřením nových prostor pořádala reklamní společnost PROSS, s. r. o. dvoudenní akci pro své klienty, na které číšníci a kuchaři Obchodní akademie a Hotelové školy prezentovali své dovednosti pod vedením učitelek odborného výcviku.
 
 
 
 
Další důležitou akcí v našem městě byly oslavy 60. výročí založení Střední průmyslové školy stavební akademika Stanislava Bechyně v Havlíčkově Brodě. Závěrečný raut oslav se konal v Městském muzeu Havlíčkův Brod a na jeho přípravě se podíleli žíci oboru vzdělání Hotelnictví i žáci učebních oborů.
 
   
 
 
V předchozím týdnu proběhl raut při příležitosti ocenění nejlepších žáků základních škol v Havlíčkově Brodě a v listopadu nás čeká zajištění občerstvení pro „Malou knihovnickou slavnost“.
 
Věříme, že naši klienti byli a budou s prací žáků Obchodní akademie a Hotelové školy Havlíčkův Brod spokojeni a těšíme se na další gastronomické akce.

Ing. Marie Mrázová
zástupkyně ředitele pro obory vzdělání s výučním listem a praktické vyučování

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  
 
     

Nebuďte průměrní,
přidejte se mezi elitu...

chev