pIšQworky 2009

Zobrazeno: 1285

Ve středu 25. listopadu 2009 se uskutečnilo oblastní kolo soutěže soutěže "pIšQworky 2009",  jehož pořadatelem bylo Gymnázium Havlíčkův Brod. Naši školu reprezentovaly dva pětičlenné týmy, které byly nejúspěšnější ve školním kole.

Družstvo "SDP":

  1. Jan Jindra - A2.A
  2. Radka Kárníková - E2.
  3. Matěj Kocman - A2.A
  4. Petr Kořínek - A2.A
  5. David Málek - H1.


Družstvo "Pochoutky":

  1. Helena Havlištová - E2.
  2. Jan Klíma - E3.
  3. Nikola Pechová - E2.
  4. Martina Pokorná - E3.
  5. Vojtěch Žák - E3.

 

Nejprve byly týmy rozlosovány do dvou tříčlenných skupin a utkaly se systémem každý s každým. Z první skupiny bez jediné porážky postoupil do semifinále tým Pohodářů z Gymnázia Havlíčkův Brod a po dvou remízách také tým Old stars reprezentující Gymnázium Pelhřimov. Ve druhé skupině byl vývoj daleko jednoznačnější a do semifinále postoupil po dvou výhrách tým Šlechty z pořádající školy a také náš tým Pochoutek.

Po několika vyrovnaných partiích postoupil do finále tým domácích Pohodářů a tým Old stars, který si svůj postup vybojoval v duelu nejlepších hráčů s týmem Šlechty. Ve finálovém utkání byl nakonec šťastnějším týmem OLD STARS z Pelhřimova, který zvítězil 14-6 a postoupil tak do krajského kola v Jihlavě.

Naše týmy se tedy umístily na 4. a 6. místě. Bylo to však velice příjemně strávené dopoledne, které bychom si všichni příští rok rádi zopakovali.

Helena Havlištová, třída E2.


O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  
 
     

Nebuďte průměrní,
přidejte se mezi elitu...

chev