Memoriál Moniky Jirákové

Zobrazeno: 2355

Skupiny Naše pozvání přijalo 7 družstev z jiných středních škol a tak se turnaje zúčastnilo 8 družstev z Čech, Moravy a Slovenska.

První den dopoledne zahájily boje ve skupinách. Vyrovnanost všech týmů dokládají i výsledky utkání. Mnoho z nich se rozhodovalo až ve třetím zkráceném setu. Naše družstvo prošlo skupinou vítězně. Odpoledne pak každé družstvo sehrálo zápas se soupeřem z druhé skupiny. Našim se opět dařilo a zajistili si účast ve finále turnaje.

V pátek družstva sehrála poslední zápasy o konečné umístění. Bez ohledu na to, o které místo se bojovalo, podávali všichni hráči vynikající výkony. Hráli s nasazením, chutí a férově. Diváci z řad žáků a učitelů naší školy viděli výborný volejbal.

FináleVe finále se utkalo družstvo naší školy s družstvem Gymnázia Světlá nad Sázavou. První set vyhráli hosté, ve druhém zvítězili naši. Vyrovnaný zápas skončil ve třetím setu vítězstvím hostů 16 : 14.

Konečné pořadí:

1. Gymnázium, SŠS Světlá nad Sázavou

Vítězný tanec v podání Gymnázia, SŠS Světlá nad Sázavou2. OA a HŠ Havlíčkův Brod