Lyžařský výcvikový zájezd třídy E1. - 2009

Zobrazeno: 1257

  Sraz před náší školou byl 21.02.2009 v 8:30hod. Po úmorné cestě autobusem jsme se do náší horské chaty Arnika v Krkonoších dostali kolem 12hod. Horský personál nás přivítal výtečným obědem, při kterém jsme dostali od našich instruktorů pokyny k ubytování.

Naše třídaJeště tohoto dne jsme vyrazili na sjezdovku. Následovalo rozřazení do skupin – náročné odpoledne ;-). Kolem 16:30 hod. jsme se vraceli na chatu, kde na nás čekala večeře. Po jídle jsme dostali plán na následující den a šli připravovat svůj volný večerní program, který začínal ve 20:00hod. Všichni se skvěle bavili, i když většina to nedávala najevo ;-). Pak nastalo to nejhorší za celý den – večerka, která začínala kolem 22:00hod. ( jak pro koho ;-) - pro učitele samozřejmě).

Dopolední výcvik trval asi 3 hodiny a během něho probíhalo hodnocení našich pokojů (p. uč. si na některých velmi smlsla – zaslouženě).
A tak se to opakovalo každý den kromě úterý, kdy jsme měli na programu aktivní odpočinek, který byl „aktivní až příliš“. Navštívili jsme Janovu horu a farmu Huculských koní. Učitelé zde obsadili poslední volný stůl v místní hospůdce ;-) a my jsme museli čekat venku ;-( Po návratu jsme byli velmi unavení ještě více než po návratu ze svahu.
Lyžařský kurz se nám velmi líbil a díky skvělým přírodním podmínkám se vydařil. Nikdy na něj nezapomeneme!!

Alena Veletová, Šárka Vencová; E1

chata Arnika

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  
 
     

Nebuďte průměrní,
přidejte se mezi elitu...

chev