Lanové centrum „Siesta park“

Zobrazeno: 1419

 
A je to tady!  V pondělí 28. 6. 2010 v 8.00 nastupujeme do vlaku směr Bystřice nad Pernštejnem. Cílem naší cesty je lanové centrum Siesta park, ovšem jak se později ukázalo, siesta to moc velká nebyla.

Někomu lana v 10 metrech naháněla hrůzu, jiní se nemohli dočkat adrenalinového zážitku. Ujali se nás instruktoři, kteří nás seznámili s programem. Před výstupem do výšky si každý zkusil překážky v tréninkové zóně přibližně 0,5 m nad zemí. Protože se řídíme heslem „BEZPEČNOST NADE VŠE“, nasoukali jsme se spolu s krátkou instruktáží do jisticích popruhů.
Ale dost bylo teorie, je čas jít na věc. Jeden po druhém šplháme po žebříku na hlavní věž lanového komplexu. Zde se i těm nejodvážnějším zatajil dech. Až na pár výjimek jsme se odhodlali a překonali strach.První překážka byla oproti dalším dvěma „brnkačka“. Největším problémem se stala nevinně vypadající lanová oka. Postupně jsme s nutnými přestávkami zdolali i ostatní překážky. Třešničkou na dortu byl tzv. TARZANŮV SESKOK. Nenašel se nikdo, jehož skok by nedoprovázel hlasitý křik.

A to je konec! Plni zážitků jsme vrátili instruktorům jištění a dali si zaslouženou odměnu – studenou zmrzlinu. Tak zase někdy, nebo nikdy!?
 

Za třídu E1. -  Hana Holasová a Lucie Holcová

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  
 
     

Nebuďte průměrní,
přidejte se mezi elitu...

chev