Finále soutěže "S Vysočinou do Evropy"

Zobrazeno: 1373

Z více jak 290 soutěžících žáků středních škol postoupilo do závěrečného finále 30 nejúspěšnějších. Naši školu zde reprezentovala již podruhé žákyně třídy E2. -  Ivana Lakušová, která tak dokázala zopakovat svůj loňský úspěch z úvodního ročníku této prestižní soutěže.

Prvotním úkolem soutěžících bylo připravit si na toto finále co nejlepší a neatraktivnější prezentaci o kraji Vysočina s anglickým komentářem. Vlastní soutěž pak měla dvě části, přičemž ta úvodní byla rozhodující pro další postup. Soutěžící museli projít písemným znalostním testem o našem kraji, který byl zadán opět v angličtině. Rozhodovala samozřejmě správnost a rychlost vypracování. Deset nejlepších potom postoupilo do finále, kde vystoupili se svojí připravenou prezentací.

Ivě Lakušové se bohužel nepodařilo probojovat do finále, umístila se ve středu soutěžního pole, na 11.-20. místě. Získala hodnotný anglický výkladový slovník a upomínkové předměty. Navíc byla vybrána do poroty, která hodnotila finalisty.


Soutěž byla velice dobře podpořena sponzory, první tři soutěžící pojedou v srpnu na čtrnáct dnů na jazykový pobyt do Anglie. Další dostali hodnotné notebooky. To už určitě stojí za to!
Uvažujte proto o účasti ve 3. ročníku soutěže "S Vysočinou do Evropy" a zajímejte se o svůj kraj!!!

Mgr. Miroslava Lupačová - učitelka anglického jazyka a přímá účastnice finále

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  
 
     

Nebuďte průměrní,
přidejte se mezi elitu...

chev