Evaluace působení francouzské lektorky Clémence Sublet očima našich žáků.

Zobrazeno: 1440

 
Ve školním roce 2010/2011 měla naše škola možnost přivítat francouzskou učitelku Clémence Sublet, která zde po celý rok ve čtyřech třídách jednou týdně vyučovala francouzský jazyk formou her a projekce tak, že si z toho všichni studenti odnesli nové zkušenosti a vědomosti.
Při jejích hodinách jsme si užili i spoustu zábavy. Pokud jsme něčemu nerozuměli, snažila se nám to názorně předvést, pokud to bylo možné. Při svém pobytu v České republice se Clémence začala učit česky a udělala výrazné pokroky, které jsme ocenili.
Všichni jsme byli s její výukou spokojeni a byli bychom rádi, kdyby mohla přijet i příští rok.
Třída E2.
 
   
Tento školní rok nás opět navštívila lektorka francouzštiny, ovšem jiná než minulý rok a o mnoho sympatičtější. Clémence je velmi milá a přátelská slečna. Snažila se nám svou výukou francouzštiny přiblížit život a zvyky ve Francii, slavné osobnosti Francie a region, ze kterého pochází, Champagne-Ardenne. Jsme vděční za její ochotu, odhodlanost a humor, se kterým k nám přistupovala. V jejích hodinách jsme se nikdy nenudili, vždy pro nás vymyslela zajímavý program. Můžeme jí jen poděkovat za zpříjemnění našich hodin francouzštiny a popřát jí hodně štěstí v její rodné Francii.
Třída H3.
 
Z informace, že nás bude každý čtvrtek vyučovat francouzštinu lektorka, se nám hlavou začaly točit otázky, zda budeme rozumět, jak bude výuka probíhat a jaká vlastně lektorka bude. První naše společná hodina se blížila a naše nervozita stoupala. Po chvíli jsme však zjistili, že se není čeho bát. Lektorka na nás udělala skvělý dojem. Někteří z nás si ji oblíbili díky jejímu smyslu pro humor, jiné zase zaujalo její vyprávění, které obohacovala o zajímavosti z historie a současnosti Francie. Všichni jsme se na její hodiny těšili. Byla to pro nás výborná zkušenost, při které jsme si mohli ověřit a prohloubit naše znalosti francouzského jazyka.
Třída A3.B
 
 
Celý letošní školní rok 2010/2011 naše hodiny francouzštiny obohacovala francouzská lektorka Clémence, a to každý čtvrtek. Dozvěděli jsme se od ní zajímavé informace o její rodné zemi Francii a o životě francouzských obyvatel. Hodiny s ní byly velice zábavné. Bylo pro nás velikým přínosem poslechnout si rodilého mluvčího a moc nás mrzí, že tu byla jen na jeden školní rok.
Třída E3.

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  
 
     

Nebuďte průměrní,
přidejte se mezi elitu...

chev