Barmanský kurz - březen 2010

Zobrazeno: 1362

Cena kurzu bude 3000,- Kč pro žáky školy a 5000,- Kč pro veřejnost. V ceně je zahrnuta kniha receptur míchaných nápojů a odborně zpracovaná skripta s probíranou tématikou. 
 
Kurz  bude probíhat v odborné učebně stolničení na pracovišti Bratříků 851 v době od 8:00 hod. do16:00 hodin a bude zakončen závěrečnou zkouškou z praktické i teoretické části dne 2. 4. 2010 od 10:00 hodin.

Absolventi získají CERTIFIKÁT 1. ČESKÉ BARMANSKÉ AKADEMIE v ANJ s mezinárodní platností pro pracovní pozici "BARMAN"
 
Projekt BARMAN je pilotním programem 1. České barmanské asociace. Č.B.A. je prvním a jediným subjektem v České republice se zaměřením na barmanství s oprávněním vydávat certifikát s mezinárodní platností, který je celosvětově uznáván. V praxi zaručuje vyšší finanční ohodnocení majitele certifikátu na pracovní pozici "barman - barmanka". 1. Česká barmanská akademie byla zařazena v Evropské unii do katalogu evropských škol a získala mezinárodní raiting kategorie A udělený IES. Lektorem kurzu je pan Miloš Tretter, zakladatel 1. Č.B.A. Pro bližší informace navštivte server www.barmanakademie.cz.

V případě zájmu zašlete přihlášku na e-mail adresu – sobotova@oahshb.cz

Záloha na kurz ve výši 1.000,- Kč se od žáků vybírá do konce února 2010. Zájemci z řad veřejnosti platí kurz přímo na místě v den zahájení kurzu. Nabízíme rovněž možnost ubytování.

Zde je ke stažení originální leták s přihláškou ve formátu (.pdf).

Těším se na spolupráci   

Mgr. Věra Sobotová, organizátorka kurzu
TZ.: 569 421 182; TM: 728 019 247

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  
 
     

Nebuďte průměrní,
přidejte se mezi elitu...

chev