Aktuální informace ŠSIC

Zobrazeno: 2335

CITACE

Nevíte, jak správně citovat?  Použijte  Generátor citací:

http://www.citace.com/generator.php

 

Audioknihy

 http://www.bibliohelp.cz/knihy/audioknihy

 

Knihy on-line

 EKNIHY ZDARMA

http://www.dobre-knihy.cz/zdarma/
http://palmknihy.cz/free/index.php
http://www.necteme.cz/eknihy.html

 

Karel Hynek Mácha

Na stráncehttp://www.mlp.cz/macha čtenáři najdou ke stažení Máchovo dílo v různých elektronických formátech, plus řadu perliček - jako například esej F.X. Šaldy Mácha snivec i buřič, překlady do češtiny prvních Máchových básnických dílek, která původně napsal v němčině, nebo výběr z deníků.

 

Sherlock Holmes

http://www.mlp.cz/holmes/

 

Pohádky

http://www.mlp.cz/pohadky/

 

Božena Němcová on-line

V úterý 20. října 2009 byly spuštěny stránky s kompletním dílem Boženy Němcové v elektronické podobě www.mlp.cz/bozenanemcova/. Tyto stránky obsahují kompletní dílo Boženy Němcové, jehož elektronickou podobu vytvořila a Městské knihovně v Praze laskavě poskytla společnost www.digiBooks.cz. Kromě možnosti volného stažení knih v sedmi různých formátech, lze na stránkách nalézt také řadu dalších informací, které se vztahují k životu či dílu Boženy Němcové. Čtenáři si tedy mohou přečíst na monitoru počítače či prostřednictvím mobilního telefonu nejenom Babičku nebo rozsáhlou Korespondenci, ale také zde naleznou podrobný životopis Boženy Němcové, odkazy na knihy o Boženě Němcové ve fondu Městské knihovny v Praze či odkazy na překlady jejích děl do jiných jazyků.

Karel Čapek on-line

Městská knihovna v Praze ve spolupráci s dalšími institucemi zpřístupňuje kompletní dílo Karla Čapka on-line. Vybrané dílo si můžete stáhnout do vašeho PC nebo mobilního telefonu na:   http://www.mlp.cz/karelcapek/ 

 

BiblioHelp - léčba knihou

 Tyto stránky vám nabízí přehled knih vhodných pro biblioterapeutickou praxi - léčbu knihou.

Dostali jste se do tíživé životní situace? Potýkáte se s vlekoucími se problémy, nejistotou, úzkostí, těžkým onemocněním či s handicapem? Chtěli byste pomoci sobě nebo svým blízkým, ale nevíte jak? Zaručený recept na vyřešení všech problémů vám nabídnout nemůžeme, ale můžeme vám prostřednictvím vybraných knižních titulů naznačit cestu, směr, inspirovat vás ve vašem jednání či jen potěšit, povzbudit a třeba i trochu poučit. Doufáme, že se vám tyto knihy stanou opravdovou oporou.

 

MAJÁK V MOŘI INFORMACÍ

Národní informační centrum pro mládež je specializovaným pracovištěm Národního institutu dětí a mládeže. Jeho posláním je poskytovat informační a poradenské služby mladým lidem. Výborný kolektiv pracovníků NICM připravil širokou nabídku informací, rad, seminářů, diskusních pořadů, konzultací a dalších služeb.

Prostory NICM jsou (na rozdíl od předchozího působení na Senovážném náměstí) větší, prostornější, účelně a velice pěkně upraveny a vybaveny. Proto je možno konstaovat, že nyní NICM skutečně naplňuje své heslo: "Maják v moři informací".

Národní informační centrum pro mládež nyní najdete v ulici Na Poříčí 1035/4 v Praze 1, telefon/fax: 221850860, e-mail:info@nicm.cz. Více informací najdete na adrese www.nicm.cz

 

 http://www.bibliohelp.cz/knihy/audioknihyhttp://www.bibliohelp.cz/knihy/audioknihy 

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  
 
     

Nebuďte průměrní,
přidejte se mezi elitu...

chev