2010

Zobrazeno: 1728

 

2010 - pracoviště Bratříků

 

Třída: A4.A.
Obor: Obchodní akademie
Třídní: Mgr. Miroslava Lupačová
Třída: A4.B.
Obor: Obchodní akademie
Třídní: Mgr. Jarmila Hvozdecká
 
Adamcová Kateřina
Bělohlávková Sandra
Borovská Klára
Březinová Ester
Bžochová Lenka
Danielková Kristýna
Dundáčková Tereza
Hartmanová Tereza
Haubertová Jana
Hošková Ivana
Chroustovský Roman
Jandáčková Martina
Kalenská Petra
Kletečková Anna
Kočová Michaela
Krumlová Šárka
Laudát Jiří
Musilová Iva
Musilová Radka
Neuhöferová Iva
Neumannová Klára
Tesařová Michaela
Tregler Filip
Vrdlovcová Kristýna
Weberová Michaela
Žáčková Šárka
 
Barcíková Veronika
Břízová Markéta
Dřínovský Michal
Dvořáková Jana
Dvořáková Lucie
Fejtová Gabriela
Felis Martin
Fikarová Jitka
Hanzlíková Šárka
Hubka Zdeněk
Jiráčková Markéta
Kadlusová Kateřina
Megelová Barbora
Mojžíšová Monika
Neubauerová Michaela
Novotná Lucie
Ptáčková Lenka
Rutschová Lenka
Sedláková Nikola
Sobotka Jan
Součková Věra
Svobodová Monika
Šimková Martina
Špiňarová Věra
Švecová Ivana
Tomášek Ondřej
Uhlířová Žaneta
   
Třída: H4.
Obor: Hotelnictví a cestovní ruch
Třídní: Mgr. Vlad. Krajhanzlová
Třída: O4.
Obor: Obchodně podnikatelská činnost
Třídní: Ing. Bohuslav Musil
 
Bakeš Ivo
Beránková Monika
Brožová Kateřina
Černá Martina
Dobrovolná Lucie
Fialová Barbora
Gruberová Eva
Guhlová Aneta
Halamová Kateřina
Havlová Barbora
Jarošová Sabina
Kovařík Tomáš
Krčálová Iveta
Krejdlová Lucie
Kulichová Martina
Machalová Lucie
Mandlová Lucie
Mudrochová Eva
Ortová Karolína
Pavezová Veronika
Pospíchalová Lucie
Příborská Soňa
Schnitter Jáchym
Schwarzová Radka
Václavíková Marie
Vaňková Tereza
Vašková Kateřina
Veselská Adriana
Wolfová Nikol
Zelená Helena
Adamcová Hana
Bareš Jakub
Barteková Sandra
Beránek František
Eisová Andrea
Hájek Lukáš
Hnátová Ivana
Choutka Jiří
Koten Michal
Kozlíková Zuzana
Králová Monika
Maštalířová Tereza
Němcová Dominika
Pánková Nikola
Pondělíčková Veronika
Staňková Markéta
Teclová Aneta
Tichá Barbora
Tůmová Petra
Turnhöferová Michaela
Uchytilová Eliška
Vacek Lukáš
Vacek Michal
Vala Václav
Vampolová Veronika
Zackl Jan
Žůrková Martina



   
Třída: N2.A.
Obor: Provoz obchodu
Třídní: Ing. Alena Čiháková
Balková Erika
Ganzwohlová Markéta
Hovorková Eva
Novotná Lucie
Štorková Lucie
Tumová Soňa
Uhrová Lucie


Třída: N2.B
Obor: Společné stravování
Třídní: Ing. Alena Čiháková
Henek Roman
Krautschneiderová Iva
Matějková Anna
Mazuchová Nela
Motáková Jana
Pidima Milan
Tezner Tomáš
Tyrnerová Jana
Zbořilová Martina

 

2010 - pracoviště Kyjovská

 


Třída: Č3.
Obor: Číšník - servírka
Třídní: Ing. Hana Merclová

Adamcová Jana
Appeltová Kateřina
Bajglová Petra
Dopita Karel
Fikarová Lucie
Halamová Monika
Horáková Šárka
Gryč Roman
Kocman Daniel
Kotenová Lenka
Krumlová Markéta
Kubová Veronika
Martínek Filip
Milfajt Jan
Němec Jaroslav
Stolaříková Romana
Vomela Lukáš
Zadina Vojtěch
Zárubová Romana


Třída:
C3.
Obor: Cukrář - výroba
Třídní: Mgr. Václav Adam

Bártová Radka
Casková Zuzana
Daňková Martina
Dopitová Marie
Galló Petr
Kalábová Kateřina
Krupauerová Dita
Loužecká Andrea
Matějíčka Roman
Svatošová Lenka
Urbanová Petra
Vacková Šárka
Vopěnková Šárka








Třída:
K3.
Obor: Kuchař
Třídní: Bc. Miroslava Melechovská

Beránek Jan
Břízová Tereza
Bulánek Vladimír
Doležal Ondřej
Heppnerová Martina
Holas Martin
Horáček Josef
Hrbek František
Janů Jiří
Kavenská Markéta
Kiššová Dominika
Kluchová Jitka
Kozderka Tomáš
Křesťanová Eva
Kučírek Luboš
Novák Petr
Nováková Lucie
Pajanková Hana
Prášek Pavel
Tesař Michal
Vavruška Ondřej
Zajíc František
Zemanová Žaneta

























O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  
 
     

Nebuďte průměrní,
přidejte se mezi elitu...

chev